GRUPA T&C

T&C Trade and Commerce to firma, która działa na rynku nieruchomości. Jako brokerzy nieruchomości doskonale znamy rodzimy rynek. Naszą specjalizacją jest flipping mieszkań. Co to takiego? Jest to zapożyczenie z języka angielskiego, które oznacza zakup mieszkania w celu wyremontowania i sprzedaży w wyższej cenie. Chciałbyś spróbować? Skontaktuj się z nami, a wprowadzimy Cię w szczegóły.
Wyobraź sobie, że już dziś możesz stać się właścicielem luksusowego domu położonego w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy! Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji projektu „Nowoczesne Wójtowo” - wyjątkowego osiedla składającego się z dwunastu komfortowych domów jednorodzinnych. W tej chwili możemy z przyjemnością pokazać Ci projekt pierwszego z nich, który ukończymy już w lipcu 2017 roku.

nowoczesnewojtowo.pl

UCS Poland jest agencją strategiczno-kreatywną, która specjalizuje się w marketingu internetowym oraz tworzeniu identyfikacji wizualnej marki. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak: copywiriting, pozycjonowanie, AdWords, poligrafię, wizualizację 3D, kampanię na portalach społecznościowych, np Facebook, Google+. Sukces Twojej kampanii, przełoży się na wzrost przychodów Twojej firmy. Napisz do Nas!

ucspoland.pl