GRUPA T&C

T&C Trade and Commerce to firma, która działa na rynku nieruchomości. Jako brokerzy nieruchomości doskonale znamy rodzimy rynek. Naszą specjalizacją jest flipping mieszkań. Co to takiego? Jest to zapożyczenie z języka angielskiego, które oznacza zakup mieszkania w celu wyremontowania i sprzedaży w wyższej cenie. Chciałbyś spróbować? Skontaktuj się z nami, a wprowadzimy Cię w szczegóły.
Wyobraź sobie, że już dziś możesz stać się właścicielem luksusowego domu położonego w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy! Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji projektu „Nowoczesne Wójtowo” - wyjątkowego osiedla składającego się z dwunastu komfortowych domów jednorodzinnych. W tej chwili możemy z przyjemnością pokazać Ci projekt pierwszego z nich, który ukończymy już w lipcu 2017 roku.

nowoczesnewojtowo.pl

UCS Poland jest agencją strategiczno-kreatywną, która specjalizuje się w marketingu internetowym oraz tworzeniu identyfikacji wizualnej marki. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak: copywiriting, pozycjonowanie, AdWords, poligrafię, wizualizację 3D, kampanię na portalach społecznościowych, np Facebook, Google+. Sukces Twojej kampanii, przełoży się na wzrost przychodów Twojej firmy. Napisz do Nas!

ucspoland.pl

White & Beauty jest największą siecią gabinetów w Polsce. Posiadamy 14 gabinetów w strategicznych miastach. Unikalna receptura żelu, najnowocześniejsze lampy sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych i doskonale przeszkolony zespół to czynniki naszego sukcesu.

Naszym klientom ofiarujemy nie tylko biały uśmiech, ale również pewność siebie. Nasz zabieg jest całkowicie bezpieczny. Na zęby aplikowany jest żel i aktywowany intensywnym niebieskim światłem lampy. Podczas jednej wizyty odbywa się 45 minut naświetleń, które pozwalają osiągnąć nawet o 14 odcieni jaśniejsze zęby. Efekt utrzyma się nawet do 1,5 roku. Zapraszamy!

white-beauty.pl

Podłączacze.pl to nowoczesny serwis komputerów, laptopów i peryferii obsługujących Klientów w Olsztynie i okolicach. W nagłych wypadkach można również skorzystać z naszego pogotowia komputerowego. Świadczymy również pełną opiekę IT dla firm i osób prywatnych. Prowadzimy szkolenia i doradzamy, jaki sprzęt wybrać. Najwyższy poziom usług i przejrzysty cennik usług to to, co nas na rynku wyróżnia.

podlaczacze.pl