AGENCJA

PASJA. KOMPLEKSOWOŚĆ.
KREATYWNOŚĆ.

MISJA

Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana identyfikacja wizualna. Po zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami firmy tworzymy spójny, czytelny i skuteczny wizerunek. Od ponad 6 lat zdobywamy doświadczenie w branży reklamowej. Mamy świadomość, że zmiany na rynku stawiają przed przedsiębiorcami nowe wyzwania. Pasja, kreatywność, wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasi klienci są o krok przed konkurencją.

Naszą wizytówką są zadowoleni klienci Specjalizujemy się w tworzeniu: stron internetowych, pozycjonowania SEO, AdWords, poligrafii, kampanii w mediach społecznościowych (Facebook, Google +), identyfikacji wizualnej, wizualizacjach 3D.

Naszą misją jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie w oparciu o znajomość rynku i potrzeb konsumentów. Już na początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel, by nigdy nie stać w miejscu, a nasze usługi były zawsze o krok przed potrzebami, jakie stawia rynek. Ważne było dla nas również to, aby klient wszystkie usługi, jakich potrzebuje znalazł w jednym miejscu. Naszym hasłem nie bez powodu jest „PASJA.KOMPLEKSOWOŚĆ.KREATYWNOŚĆ.”

Czym się wyróżniamy? - usługami na najwyższym poziomie, - wysoką efektywnością, - indywidulanym podejściem do potrzeb klienta, - doskonałą znajomością rynku.

NASZA WIZJA

Mamy świadomość, że nasza praca oddziałuje nie tylko na naszych klientów. Nasze działania oddziaływają przede wszystkim na konsumentów, których przekonujemy do zakupy danego produktu lub skorzystania z określonej usługi. Bierzemy odpowiedzialność za kreowaną przez nas wizję. To właśnie dzięki Tobie - Kliencie, kreujemy lepszą rzeczywistość. Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie wsparciem i doradcą na każdym etapie Twojej działalności. Dla Ciebie zawsze nasze drzwi stoją otworem. Zapraszamy!


Nasz zespół,
naszą siłą

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie suma naszych zdolności, zapału, wiedzy, doświadczeń pozwala na tworzenie całkowicie unikalnych projektów. Profesjonalizm i zaangażowanie to tylko połowa sukcesu. Nie umielibyśmy tworzyć, gdyby nie pasja i kreatywność. Zależy nam, abyś poczuł, że Twój problem to nie tylko nasz problem, ale również wyzwanie. Wyzwanie, które napędza nas do działania, by znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Przyjdź i poszukaj z nami rozwiązania.